Кишенькова область: сміттєвий колапс у Дніпрі є наслідком конфлікту міської та обласної рад

Обслуговуванням прибудинкових територій та послугами вивезення твердих побутових відходів у Дніпрі займається компанія «Дніпрокомунтранс», яка фактично підпорядкована Дніпропетровській обласній раді. Наразі в регіоні триває особистий конфлікт міської влади та обласної, тому кожного разу під час загострення цих стосунків підприємство просто саботує процес, занурюючи місто-мільойнник у сміттєвий полон.

Як зазначає громадський активіст, адвокат Олег Бовкун, «Дніпрокомунтранс» «оголосив війну місту і протягом місяця — двох місяців по команді заступника голови, обласного, не вивозилося сміття. тією інформацією, що у нас є, з того що ми чули, з того, що ми читали з засобів масової інформації, то ноги ростуть з обласної ради, і на тлі війни з міською радою за те, хто буде вивозити в місті сміття, постраждали жителі міста».

Нагадаємо, що значні кошти на утилізацію сміття, на його вивезення та інше підприємство отримує з обласного бюджету регулярно, але не використовує їх за призначенням. Сміття ж вивозять на полігон міської ради, не сплачуючи за послуги з його поховання, а також до найближчих балок та у приміські лісопосадки. Варто зазначити, напередодні літа купи сміття, що наразі у Дніпрі скрізь, можуть спричинити як санітарні, так і екологічні наслідки.

Усі деталі цієї справи дивіться у випуску Стоп Корупції:
[embedded content]

Інші новини

Posted: 08.05.2018

Posted: 08.05.2018

Posted: 08.05.2018

Posted: 08.05.2018

Posted: 08.05.2018

Коментарі

stopocor.org

4 комментария

  1. In my opinion it is obvious. You did not try to look in google.com?

    cialis generic

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*