Серед юристів побільшало аферистів?

В Інтернет мережі побільшало історій, які примушують задуматися, а чи є якісна юридична
допомога в Україні? Нашкодить чи допоможе юрист? Чи вміє він це робити добре? Чи вміє він
взагалі надавати юридичну допомогу?
До редакціїї надійшов лист про чергового горе-юриста, який насправді виявився звичайним аферистом-решалою. Далі сама історія:                                                        https://www.facebook.com/areffievalarisa/posts/324732818046043?pnref=story

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

 

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Фото з матеріалів слідства

Фото з матеріалів слідства

Перевіривши реєстр адвокатів та юристів України, Кушнерського Микити Михайловича ми не знайшли. Яким чином він опинився в квартирі потерпілої та чому представляв інтереси горе батька — не зрозуміло.

З відкритих реєстрів про Кушнерського Микиту Михайловича відомо що він навчався в Харківському національному університеті внутрішніх справ, тому, мабуть «нова» поліція і не робила нічого коли приїжджала на виклик жінки у якої намагались відібрати квартиру, бо «свої». Ще в реєстрі Міністерства юстиції ми знайшли відомості про те що Кушнерський Микита Михайлович є співвласником ТОВ «ЯНТАР-2007», яка зареєстрована в селі Подвірки, Харківської обл., що займається наступними видами діяльності:

Код КВЕД 14.21.0 ДОБУВАННЯ ПІСКУ ТА ГРАВІЮ (основний);
Код КВЕД 14.22.0 ДОБУВАННЯ ГЛИНИ ТА КАОЛІНУ;
Код КВЕД 52.25.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ АЛКОГОЛЬНИМИ ТА ІНШИМИ НАПОЯМИ;
Код КВЕД 52.26.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ;
Код КВЕД 52.48.9 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ІНШИМИ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ, Н. В. І. Г.;
Код КВЕД 74.20.2 ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ГЕОЛОГІЇ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАННЯ;
Код КВЕД 26.61.0 ВИРОБНИЦТВО ВИРОБІВ З БЕТОНУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА;
Код КВЕД 51.90.0 ІНШІ ВИДИ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ;
Код КВЕД 60.24.0 ДІЯЛЬНІСТЬ АВТОМОБІЛЬНОГО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ.

Але саме цікаве те, що з 24.11.2010 року ТОВ «Янтар-2007» знаходиться в стані припинення. Підстава:
Рішення Харківського окружного адміністративного суду про неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону №2а-6863/10/2070 від 23.06.2010. Але вочевидь рішення суду для «юриста» Кушнерського Микити Михайловича не привід зупиняти діяльність підприємства, яке й зараз працює.

До речі, назва ТОВ «Янтар-2007» та основний вид діяльності «ДОБУВАННЯ ПІСКУ ТА ГРАВІЮ» не випадковий, адже батько Кушнерського Микити Махайловича Кушнерський Михайло Якович працює на посаді начальника управління раціонального використання природних ресурсів, та й сам має у співвласності два товариства «ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «УКР-МЕТАЛ-ІНВЕСТ» та «ВМС СЕРВІС-1» з основними видами діяльності 51.57.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ВІДХОДАМИ ТА БРУХТОМ та 38.21 Оброблення та видалення безпечних відходів.

Судячи з поверхневих даних, які були знайдені у відкритих реєстрах, родина Кушнерських м’яко кажучи не бідує, а якщо подивитись сторінку однієї з соціальних мереж самого Кушнерського Микити, то він не те що не бідує, а й ще й хизується своїм безбідним життям — постійні поїздки за кордон, дорогими автомобілямі , відвідинами дорогих ресторанів, а також тим що він є членом більярдного клубу та виступає в Вищій лізі ФСБУ. До речі в тій же мережі Кушнерський Микита Михайлович на фото разом з дружиною та дитиною, не вже йому не соромно відбирати у матері одиначки житло? Чи у випадку негараздів у своїй сім’ї він теж залишить свою дитину та її мати без квартири, приведе до житла безхатченків та буде погрожувати зґвалтуванням?

А що на це все скаже сама Наталія Кушнерська? Чи вона знає чим займається її чоловік? А колектив агенства «Diplomat Service: Идеально Собранное Мероприятие» в якому вона працює генеральним директором? Судячи з фото на сайті агенства там в основному самі дівчата, мабуть  теж мами…

11 комментариев

 1. виагра дженерики купить в москве http://ofarma.ru/ — купить виагра в москве

 2. Ich entschuldige mich, aber es nicht ganz, was mir notwendig ist.
  befuck bbw cumshot compilation

 3. Где в столице можно заказать вкусные осетинские пироги

  Люди, которые жили в предгорьях Кавказа и вкушали осетинские пироги, в большинстве случаев запоминают вкус этих замечательных сдобных шедевров, которые выделяются сравнительно тонким слоем теста и огромным объёмом начинки.

  А благодаря сайту osetinski-pirogi.ru попробовать классические осетинские пироги сегодня смогут все жители Златоглавой, заказав парочку на дом.

  [url=http://osetinski-pirogi.ru/sladkie-pirogi/s-vishney/]купить вишнеаый пирог[/url] , станет вкуснейшей альтернативой традиционной вечерней пицце: свежим пирогом можно наслаждаться как самостоятельно, так и в большой компании.

  И если в случае пиццы вы солидную долю денег отдаете за тесто, то в наших осетинских пирогах более 70 процентов веса составляет вкусная начинка.

 4. Сейчас проблемы по урологии мучают множество мужчин.

  Приобрести достойное средство, которое способствует предотвратить недуг – тяжело.

  Совершить это благодаря прогрессу в медицине можно, на urotrin-apteka.ru вам точно помогут!

  На сайте находятся отклики людей, кому уже помогли. Поэтому, [url=https://urotrin-apteka.ru]где заказать уротрин[/url] вы устраните сложности по мужской части.

  По причине того, что сейчас уже 21 век, проблемы с эрекцией беспокоят не только мужчин, но и девушек.

  Сегодня достаточно мужчин не имеют возможности удовлетворить девушек. Из-за этого, у большого количества девушек начинаются проблемы психологического плана. Чтобы предотвратить проблемы у мужчины полового плана, перейдите на ресурс!

 5. Замечательный портал Фото Кубань https://kuban.photography собрал в себе очень много фото об истории, развитии и культуре кубанского края.

  Гость сайта визуально сможет ознакомится с просторами, флорой и фауной, архитектурой, городами, главными достопримечательностями, узнать о досуге людей, их культуре, медицине, образовании и даже об отдыхе.

  Фотографии не просто бессмысленные или любительские, а раскрывающие всю суть объекта съёмки. Ведь даже одним снимком можно донести и рассказать многое, что словесно не опишешь.

  [url=https://kuban.photography/]сорта винограда на кубани фото[/url]

  А для туристов, которые планируют свой отдых в этом крае или людей, которые остановились проездом, возможно и наглядно ознакомиться с местными достопримечательностями и от этого выстроить свой личный маршрут культурного отдыха. Тут можно увидеть и дом в виде корабля, или перевернутый дом, декоративные фигуры в парке, казачью хату или посетить сад камней — и для этого совсем не обязательно летать в Европу.

  Даже не во всех путеводителях можно отыскать информацию о некоторых храмах, памятках и музеях. Интернет ресурс Кубань фото покажет всю грацию и величие своих самых сокровенных мест.

 6. Немного рекламы: тут mikrozaim.site займ онлайн без отказа на карту.

 7. Наш рейтинг очень актуальна для людей, кто посчитал нужным получить деньги в долг посредством интернета на карточку. сотрудничая с kredit-onlajn.site каждый может получить следующие выгоды:

  Большой каталог толковых кредитных организаций. На нашем сервисе собраны микрозаймовые фирмы с хорошим рейтингом.

  Многообразие вариантов онлайн кредитов. Каждый сможет найти на kredit-onlajn.site как взять займ на карту без отказа онлайн за 5 минут 60000 рублей, так и другие опции. Будем рады видеть Вас еще!

 8. Учитывая что в стране ситуация в экономике не очень хорошая, кредиты стали весьма актуальными. Многие уверяют, что не стабильная ситуация и кредиты онлайн имеют прямое отношение друг к другу. Весьма популярен в настоящее время на сайте kredutu.com.ua кредит на карточку юбого украинского банка.

  Важно заметить, что деньги на карточку банка могут переводиться не только банковскими учреждениями, но и микрофинансовыми организациями. Для того чтобы были выданы средства, нужна карточка банка Украины. Примечательно, что карта может быть оформлена в любом банке страны. возраст заемщика обязательно должен быть 18 лет. Само собой — нужно быть гражданином Украины.

  Для того чтобы получить онлайн кредит на карту, не нужно иметь при себе много документов. Хватит только паспорта. Залог и поручительство не нужны.

  По статистике видно, что в большинстве случаев мфо выдают кредиты.

  На интернет ресурсе http://www.kredutu.com.ua интернет займ на карту – весьма востребованная услуга, и жители Украины часто ею пользуются. Прежде всего, займы онлайн очень просто оформить.

 9. Прорекламирую: на вэбсайте http://www.mikrozaim.site займы на карту круглосуточно реально без отказа.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*